ACO
Play video
rotate model

ACO vpusti

Díky třem velikostem vpustí je možné řešit různé průtoky a konstrukční požadavky včetně malých konstrukčních hloubek a aplikací, které vyžadují preventivní požární opatření. Z hlediska hygieny je tato novářada vpustí prvotřídní; obsahuje mnoho hygienických prvků, které jsou požadovány pro zařízení na zpracování potravin a tím překračují požadavky na odvodnění. Certifikováno dle EN 1253.

více informací

rotate model

ACO kuchyňské žlaby

Žlaby s vysokou kapacitou průtoku nabízejí mimořádnou regulaci velkého objemu kapalin. Tato řada je ideální pro velké výklopné kotle nebo pro jiné aplikace, kde je potřeba rychle vylítvelké množství tekutin. Všechny kuchyňské žlaby jsou navržené se spádem dna a jsou certifikovány dle EN 1253.

více informací

ACO grease separators

ACO odlučovače tuků

Komplexní řada řeší veškeré požadavky na velikost v rámci specifikace normy EN 1825, ale výkonem dokonce i převyšuje požadavky této normy. Naše odlučovače lze specifikovat  různými stupnivýbavy: odstranění tuků a čištění lze automatizovat, čímž se minimalizuje přerušování provozu vytížených gastronomických zařízení. Odlučovače jsou testovány a certifikovány dle EN 1825 a jsou označeny CE.

http://www.youtube.com/watch?v=RtSN1aoqr88

více informací